Blogger Tricks

6 Mayıs 2015 Çarşamba

Poşetlikler.Anneler günü için hazırlandılar.

 Yüce ALLAHın rahmeti ve selamı hepinizin ve hepimizin üzerine olsun sevgili dostlar.Anneler günü yaklaştı ve herkes çok değer verdiği anneleri ve manevi olarak anne gibi gördüğü yakınları için hediye arama çabasında.Benimde sevdiğim öğretmen arkadaşım sevdikleri dostları için hem kullanışlı hemde değişik  hediye olsun istedi.Bende elimden geldiğince  bu poşetlikleri yaptım.Arkadaşım çok beğendi .Umarım hediyelerini gönderdiği yakınlarıda beğenirler.
 Annelerimiz çok değerli.Ben annemi çok seviyorum.Kaç yaşında olsakta yine anne sıcaklığını özlüyor insan.Annenin yanında başını annenin dizlerine koymak ,annenin senin saçını okşaması ne kadar değerli bir şey.ALLAHım ne olursun annelerimizi başımızdan eksik etme.Annelerimizin o güzel yüzlerine o tatlı tatlı konuşan ve her daim bizler için dua eden dillerine bizim için şevkatle atan kalplerine herdaim muhtaçız.Annelerimizi sen koru ve bizlere bağışla ALLAHım.Sevgili dostlar ben iyice duygusallaştım kusuruma bakmayın .Benden bu kadar hepinizi ALLAHa emanet ediyorum.Hayırlı geceler.2 yorum:

 1. Evet hepimizin içinde annemizin küçük bir kızı var bende şimdiden tüm annelerin anneler gününü kutlarım ne mutlu bize ki Allah anneliği bize de tattırdı..tüm isteyen kullarına da hayırlısıyla nasip olsun..amiiiin..
  Ellerine emeklerine sağlık çok güzeller bence anneler çok beğenecekler =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Emine hanım gerçekten çok teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için Rabbim gerçekten anneliği hakkı ile yapabilicek ve evlat isteyen bütün kadınlarımıza nasip eylesin.Sizede kucak dolusu sevgi ve selamlar :)

   Sil