Blogger Tricks

2 Eylül 2014 Salı

Kızlarıma özel kalemlikler yaptım

 Yüce ALLAHın rahmeti ve selamı hepinizin ve hepimizin üzerine olsun.Arkadaşlar öncelikle sizlerden dua istiyorum.Kızlarımın  mide bulantısı kusma şikayetleri var .İki gündür hastalar ve yatıyorlar.İlaçlarını kullanıyoruz ama hala iyileşemedik.RABBİM daha dermansız hastalıklardan cümlemizi korusun inşaALLAH.Belki birbaşkası için iki gün çok kısa gibi gelebilir ama benim için sanki hafta gibi geldi.Zaten anneler hep aynıdırlar sabırsızlanırlar ve hemen endişe ve panik ederler.İşte bende o annelerdenim.ALLAHım bütün hasta kullarına ŞAFİ ismi hürmetine acil şifalar nasip eylesin.AMİN.
Neyse bu kadar hastalık muhabbeti yeter diyelim. Eee malum  okullar açılacak.Bizde bu gün kızlarımla beraber kızlarıma özel kalemlikler yaptık. Hilal kızım liseye başlayacak .Heyecanımız çok fazla .
Kalemliklerimiz normalden büyük çünkü diğer kalemliklerin içine fazla kalem sığmıyor ve bir kısmı dışarıda farklı raflarda bekliyor ve aradığımızda bulamıyoruz.Bizde kalemliği büyük yaptık ve bütün gerekli malzemelerini içine koyabiliyor kızım.
 Ecem kızım da çok heyecanlı o da anasınıfına başlayacak.Ecemede büyük boy kalemlik yaptık.Oda bütün kalemlerini içine rahatlıkla doldurabilsin.Şimdiden kızlı kalemini içine koydu bile.Kalemliği kullanmadığım sağlam kutularım vardı ve kutuların dışını farklı kumaşlarla sıcak silikon yardımı ile yapıştırarak kapladık.İsimleri kendim keçeden tek tek keserek yaptım ve yapıştırdık.Süslemesini de kızlarımın isteği üzere yaptık.ALLAHım evlatlarımızı okulda ve normal hayatta başarılar nasip etsin.AMİN:
2 yorum:

  1. inşallah düzelmiştir kızların çok geçmiş olsun. kalemlikler de çok hoş olmuş ellerine sağlık

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. 10 gün süren hastalıktan ALLAHın izni ile iyileştik.RABBİM hepimizin evlatlarını şifası olmayan hastalıktan korusun.Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim sevgi ile kalın.:)

      Sil