Blogger Tricks

9 Mayıs 2014 Cuma

Çok şükür ALLAHıma bunlarıda bitirdim

 Yüce ALLAHın rahmeti ve selamı hepinizin ve hepimizin üzerine olsun.Evet yazımın başlığında da belirttiğim gibi çok şükür ALLAHıma yüzümün akı ile bitirdim siparişimi.Bilmiyorum sizlerde bir başkası için birşeyler yaparken acaba beğenirlermi veya acaba istedikleri gibi olurmu diye kendinize sitres yaparmısınız .Ben  çok sitres yaparım. Neyse gelelim asıl konumuza. 3lü takım yaptım.Ekmek torbası ,Damacana örtüsü ve Poşetlik. Arkadaşım bir akrabası için ev hediyesi olarak yaptırdı bana.Umarım hediye sahibi de beğenir.Nice güzel ve mutlu senelerde kullanmaları dileği ile.
 Kulanmış olduğum duck kumaş ,keçe ,koton dantel, kurdela ve pul.Sizlerde sipariş vermek isterseniz.Adres burası .İyi veya kötü yorumlarınız benim için çok önemli .yorumlarınızı bekliyorum.Yeterki seviyeli yorumlar olsun.


2 yorum:

  1. keçe aplikeler çok yakışmış gayet güzel ve kullanışlı bir hediye olmuş :) ellerinize sağlık
    birde yorum yaparken robot olup olmadığımız sorgulamasını kaldırırsanız daha kolay yorum yapar dileyenler
    sevgiler

    YanıtlaSil
  2. keçe ile çalışmayı bende çok seviyorum.kılasik tabak,çanak hediyesi olayı da bitti sanırım .artık herkes daha kullanışlı ve kişiye özel hediyeler isriyorlar.evet ayarlarımı tekrar gözden geçiricem.bu güzel yorumunuz için teşekkeür ederim.sevgiler bizden size:)

    YanıtlaSil