Blogger Tricks

1 Aralık 2013 Pazar

JANOME DİKİŞ MAKİNEM

 Değerli blogger arkadaşlarım.Aranızda dikiş dikmeyi seven ve dikiş makinesi arayanlara ufak bir fikir vermek istedim. Ben geçen sene dikiş makinesi almak istedim..Bir çok marka yı araştırdıktan sonra JANOME dikiş makinesini almaya karar verdim. 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.Her türlü kumaşı Ko,.Penye,Saten, Havlu ve perde de dahil olmak üzere birçok kumaşı rahatlikla dikebiliyorum.Kullanımı çok kolay ve pratik .Ufak dokunuşlarla  24 ayrı desen elde edebiliyorum.Dikiş makinesi arayanlar için küçük bir bilgi vermek istedim.Ayrıca JANOME bir japon markasıdır.Ben kullanıyorum ve çok memnunum.

2 yorum:

  1. Bende brother kullanıyorum memnunum. Janome kullananlardan da hiç şikayet duymadım, hepsi gayet memnun, size de bol dikişli günler diliyorum :)

    YanıtlaSil
  2. İlk dikiş makinem zetina idi .Ben zetinayı kullandıktan sonra dikiş makinesi almaktan korkmuştum.Bundan dolayı araştırmadan almadım.Genelde halk eğitim kurslarındada janome dikiş makinesini kullanıyorlarmış.Oradada inceleme fırsatım oldu.Yani şu an makinemden çok memnunum.

    YanıtlaSil